20.09.2010

Dzień 4 - PN, czyli CSW niby zamkniętePoniedziałek dla miejsc sztuki to najczęściej dzień spokoju, a czasem pracy - porządkowania lub nawet montowania kolejnej wystawy. Nie ma zwiedzających, więc można się zająć montażem "bez skrupułów" dla wewnętrznej estetyki pomieszczeń, ponieważ właśnie nie ma tych "trzecich" oczu :)


fot. Piotr Oczko


fot. Piotr Oczko


I tak o to pasożyt też zabrał się za porządki i montaże, a także inne zajęcia jak to pasożyt:
- chwycił za odkurzacz, który zresztą dostał od Pani sprzątaczki na czas pobytu,
- podpisał umowę z Panem Grzegorzem w sprawach prywatnych :),
- zbijał deski pod transparent, który już wisi, ale bez napisu,Przy okazji porządków zrobiłem sobie przeniesienie łoża, tak ładniej to zrobiłem, na osobnym dywanie :) Tak piękniej :)


fot. Piotr Oczko


A tutaj macie zajawkę stojaka z objaśnieniem dla zwiedzających - jutro pokaże piękne zdjęcie z naklejką. 

Poniżej aktualny ogólny wygląd siedliska pasożyta, a za kwiatem jeszcze dorzuciłem taki transperent, jeszcze bez napisu, ale niedługo będzie się coś działo :)
Podsumowując - wpadli dziś do mnie: Piotr, Grzegorz, Karolina, i oczywiście masę osób z pracowników CSW :) Oczywiście Krzysiek, Piotr, Panowie ochroniarze (czyli jestem bezpieczny :)), drugi Piotr nie zaszedł do mnie, ale witaliśmy się jak szedłem do toalety, były Pani z sekretariatu, widział mnie Pan Kazimierz, oj, wymieniać i wymieniać :)

fot. Piotr Oczko


Póki co nie roztwaniam się nad ideą artystyczną tego projektu i w zasadzie nie wiem czy warto... Ja zdaje tu codziennie relacje z tego co robię, czym się zajmuje, jak mi idzie pasożytowanie, jak wygląda rozwój mojego siedliska, kto do mnie wpadł. Każdy to odbierze na własny sposób. Może jak mnie chwyci za moje miękkie serce próba (pewnie nieudolna) doedukowania Was to będzie tu coś więcej do poczytania.
 Jutro umieszczę na blogu Manifest Pasożytymu, na miejscu będzie także wydrukowany w formie małej książeczki, więc polecam wpaść i wziąć do ręki i oczywiście mnie odwiedzić!!! :)


pozdrawiam
pasożyt
GN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz