02.05.2011

Z20LWBCZ,ŻTB - 8.05.!! (info)Najbliższą niedzielę zdominuje Abraham Macioszek!
Poza wystawą Abe - "Mój świat" odbędzie się MC (czyli Minuta Ciszy integracyjnej ) oraz film "Wiara czyni czuba" (komedio dokument Billa Mahera z 2008 roku).

I niepisana zasada po wkroczeniu na teren pasożyta
FANTY / JEDZENIE DLA PASOŻYTA WSKAZANE

Tekst do wystawy "Mój świat", która jest drugą wystawą z pasożytniczego cyklu "Moje":

Mam na imię Abraham. Mam metr trzydzieści jeden wzrostu. Mam osiem lat. To moja pierwsza wystawa. Mama pomagała mi ją zrobić. Chciałbym Wam przedstawić mój świat. Mój świat - widziany moimi oczami. Dlatego ściany, które są dostępne dla dorosłych zostały podzielone żółtą taśmą na wysokości mojej głowy. Na taśmie napisałem moje imię. To co znajduje się niżej, to mój świat. Chcę abyście zeszli do mojego poziomu. KONIECZNIE musicie się pochylić, abyśmy mogli się spotkać. Teraz docenicie moje zabawki i książki. Możecie usiąść na moim dywanie (należał do moich pradziadków!) i na przykład narysować mi coś w zeszycie. Nie bazgrajcie mi jednak bez zastanowienia, bo to mój zeszyt, który dostałem od Arka – Artysty. Możecie zobaczyć jak piszę i liczę w pierwszej klasie – tu są moje zeszyty. Na ścianie mama przybiła moje ubranie a to po to, że gdyby mnie akurat nie było w pobliżu, mogli byście sobie mnie wyobrazić. Bardzo jestem dumny z mojej koszulki, którą sam malowałem! Tak normalnie to mam więcej zabawek w domu ale mama nie pozwoliła mi zabrać wszystkiego.
Myślę, że nie będę artystą. Wcale nie umiem malować. Ale lubię robić różne rzeczy w Bojówce z Arkiem. Arek jest moim sąsiadem i się lubimy. Mój świat – to połowa waszego, dziś was goszczę u siebie.
Fajnie jest mieć wystawę i bardzo się z niej cieszę. Wiem, że artyści dostają na niej kwiaty. Na tym nie za bardzo mi zależy. Wolę żelki, bo innych słodyczy niestety nie mogę.

ABRAHAM M. – (ur. 2003 w Toruniu) syn bibliotekarki i inżyniera. Wodnik. Ma starszą o siedem lat siostrę. Od 7 miesiąca życia mieszka na Przedmieściu Bydgoskim, z którego pochodzi jego mama. Uczeń pierwszej klasy. Lubi jeździć na rowerze a aktualnie uczy się jeździć na rolkach. Lubi także budować z klocków LEGO.


1 komentarz:

  1. i oto właśnie chodzi... :)
    żałuję ,że mnie tam nie będzie ,ale zepsuł mi się helikopter :(
    tak trzymać!
    ps.przesyłka dotarła w stanie idealnym i to jest TO!

    OdpowiedzUsuń