01.06.2011

Z20LWBCZ,ŻTB - 5.06.20!!

5.06.2011, godz.14:00
niedziela 
w spasożytowanej Galerii Nad Wisłą 
(ul. Przybyszewskiego 6, Toruń)


Kontynuując dobrą passę spotkań Z20LWBCZ,ŻTB chcielibyśmy zaprosić na kolejne wydarzenie artystyczno-rekreacyjne, które odbędzie się 5 czerwca w spasożytowanej Galerii Nad Wisłą, która obecnie jest siedzibą projektu Pasożyt, ale organizatorzy przygotowali również inne atrakcje.
Harmonogram zajęć na najbliższe "Za 20 lat wszyscy będą Ci zazdrościć, że tu byłaś/eś":

14:00
Tomasz Wlaźlak "ICH" (w ramach cyklu wystaw pasożytniczych pt. "Moje")
Tomasz Wlaźlak jest słuchaczem studiów doktoranckich w dziedzinie sztuk plastycznych na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Sytuacja artystyczna T. Wlaźlaka zrealizowana będzie w cyklu projektów p.t. "Moje" Arka Pasożyta, który rezyduje w galerii Nad Wisłą. Zamieszczone tutaj zdjęcia są zapowiedzią wydarzenia, na którym zaprezentowana zostanie sytuacja nie znana jeszcze właścicielowi galerii.14:30
Projekcja filmu "When Dinosaurs Ruled The Earth" (1970)
Akcja filmu toczy się w czasach prehistorycznych, jednak realia historyczne, przyrodnicze i antropologiczne zostały potraktowane bardzo swobodnie.

Pierwsza niepisana zasada po wkroczeniu na teren pasożyta
FANTY / JEDZENIE DLA PASOŻYTA WSKAZANE


Serdecznie zapraszamy na niedzielne popołudnie z podmiejsko-działkową sztuką i zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji z domu Pasożyta pod adresem www.pasozyt.blogspot.com.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz