07.09.2011

CASTING na Samicę Artysty-Pasożyta

Artysta-pasożyt poszukuje partnerki do życia w galerii
i w tym celu organizuje
Casting na samicę artysty-pasożyta*


Chciałabyś być z artystą?
Poznamy się i od razu zamieszkamy ze sobą na miesiąc.
Wszystko w ramach sztuki.

Kultura kreuje różnorodne twory. Artysta-pasożyt to jeden z nich, w Polsce  z założenia utrzymywany przez żywiciela – instytucje kultury.
Chcąc dopełnić swój artystyczny żywot myślę o „drugiej połówce”. W dniach 5.10-5.11.2011 chcę zamieszkać w Studiu BWA we Wrocławiu wraz z partnerką, którą odnajdę za pomocą „Castingu na Samicę Artysty-Pasożyta”. Moja partnerka podobnie jak ja otrzyma prawo do zamieszkania w przestrzeni Studia BWA oraz wyżywienia ze środków przeznaczonych na kulturę.

Zgłoszenia na casting należy wysłać na e-mail: pasozyt@gnoje.com do dnia 1 października 2011 (w załączniku: zdjęcie, portret, kilka słów o sobie, opis motywacji oraz informacje: imię, wiek, telefon kontaktowy). Po wymianie korespondencji e-mailowej zaproszę wybrane panie na prywatną rozmowę w Studiu BWA Wrocław.
Po spotkaniach ze wszystkimi kandydatkami wyłonię „Samicę Pasożyta”. Zwyciężczyni zostanie poinformowana telefonicznie.

Wysłanie zgłoszenia do castingu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. Regulamin castingu dostępny jest w siedzibie Organizatora i na stronie castingu: www.pasozyt.blogspot.com

* Ogłoszenie skierowane tylko do pań\\\
Przedbiegi, ale już można się zgłaszać. Szczególnie Panie z Wrocławia lub Panie chcące przyjechać do Wrocławia na miesiąc :) 
Regulamin - pod plakatami, a jeśli chodzi o sam plakat - jeszcze nie jestem zdecydowany na zdjęcie. Według mnie najbardziej pasuje w białej koszuli bez kołnierzyka. Zrobiłem ankietę w menu bocznym, można głosować, pierwsza ankieta na blogu!
Pewne rzeczy mogą się zmienić, przykładowo: przez Wasze sugestie, jestem ciekaw Waszych uwag.

Zdjęcia: Adam Ruszkowski
Stylizacja: Pasożyt & Adam Ruszkowski
Model: Pasożyt\\\

Casting na Samicę Pasożyta
W ramach projektu „Pasożyt” w BWA Wrocław (5.10-5.11.2011)

REGULAMIN  

1 Regulamin zawiera ogólne zasady, na jakich odbywa się konkurs „Casting na Samicę Pasożyta” i towarzyszące mu zamieszkanie/związanie się z Artystą-pasożytem w Studiu BWA we Wrocławiu. Organizatorem castingu jest BWA Wrocław.
2 Artysta-pasożyt poszukuje pani, która wraz z nim stworzy pasożytniczy związek na instytucji kultury. Wybrana „samica” będzie tak samo jak artysta-pasożyt utrzymywać się kosztem BWA Wrocław – mieszkać „za darmo” w przestrzeni Studio BWA oraz żywić się z wynegocjowanych funduszy.

 Zgłoszenie do castingu
3.1 Artysta-pasożyt przyjmuje zgłoszenia na jego „samicę” poprzez e-maila: pasozyt@gnoje.com do 1 października 2011.
3.2 Kandydatki na „samice pasożyta” proszone są o załączenie:
- zdjęcie (portret, format .jpg, maksymalny rozmiar 1MB)
- tekstu: kilka słów o sobie oraz opisu motywacji, czyli czemu chciałabyś wziąć udział w „Castingu na Samicę Pasożyta”,
- informacje: imię, wiek, telefon kontaktowy.
3.3 W Castingu mogą uczestniczyć wyłącznie panie w wieku powyżej 18 lat.

 Przebieg castingu
4.1 Po przesłaniu e-maila zgłoszeniowego (wraz z załącznikami) artysta-pasożyt nawiąże korespondencję w celu zadania pewnych pytań / dyskusji, po której zaprosi wybrane kandydatki na prywatną rozmowę, która odbędzie się 4-6 października w Studiu BWA Wrocław.
4.2 Po spotkaniach ze wszystkimi kandydatkami artysta-pasożyt wyłoni „samicę”. Zwyciężczyni zostanie poinformowana telefonicznie.

 Dane osobowe
5.4 Kandydatki na samicę zgadzają się na publikowanie, upowszechnianie, używanie jej zgłoszenia i dalszej korespondencji do celów promocyjno-marketingowych oraz na rzecz prezentacji projektu artystycznego „Casting na samicę pasożyta”.

 Postanowienia końcowe
6.1 Wybrana Samica zobowiązany jest do podania dodatkowych danych i spełnienia wymogów formalnych wymaganych przez Organizatora, czyli podpisania umowy o zamieszkanie przestrzeni Studia BWA Wrocław na czas 5.10-5.11.2011.
6.2 Wysłanie zgłoszenia oznacza, że uczestniczka castingu zapoznała się z postanowieniami regulaminu i wyraża na niego zgodę. Regulamin castingu dostępny jest w siedzibie Organizatora i na stronie castingu: www.pasozyt.blogspot.com
6.3 Organizator oraz Artysta-Pasożyt zastrzegają sobie prawo zmiany regulaminu.
6.4 W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdą odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

7 komentarzy:

 1. gorzej bedzie jak się zgłosi K.Kozyra... ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. a czy pasożyt ma jakieś obowiązki wobec samicy artysty pasożyta? na przykład znosi strawę do 'domu', kiedy ona plecie maty? i czy samica moze najpierw sprawdzić, czy artysta pasożyt jest dobry w łóżku (bądź na karimacie)?

  OdpowiedzUsuń
 3. trzeci plakat najbardziej zachęcający. Ja mogę zamieszkać, ale w listopadzie.

  OdpowiedzUsuń
 4. GościuN: a czy ja wiem czy byłoby gorzej :)

  kaczadupko: "Związek pasozytniczy" nie oznacza zaniku obowiązków ze strony samca względem samicy, w drugą stronę także. Sprawdzenie samca, szczególnie na karimacie, jest co najmniej ciekawym wątkiem. Rozsądek podpowiada mi: "zobaczymy na bieżąco". Istnieją pewne teoretyczne możliwości - zaproszenie na prywatne spotkanie przed wyborem, ale w praktyce nie wiadomo czy uda się mnie "sprawdzić". Powiem także, że po wysłaniu zgłoszenia będę próbował korespondować z każdą Panią :)

  Ssamica: niestety tylko do 5 listopada... niestety

  OdpowiedzUsuń
 5. Panie Pasożyt, moja wyobraźnia rozpaliła się jednak do białości, ech, ta sztuka to zawsze nie w porę.

  Panie Mietek, proszę nie krzywdzić zwierzaka!

  OdpowiedzUsuń
 6. Mietek: Życzę sukcesów

  Ssamica: Czasami sztuka nie w porę, czasami życie wydaje jakiś "filipów z konopi", rozumiem :)

  OdpowiedzUsuń