29.01.2012

ożywienie, reanimacja, coś
"Należy oddzielić estetykę od sztuki, ponieważ estetyka zajmuje się poglądami dotyczącymi postrzegania świata" 

"Geniusz, który pracuje po to, by się podobać, nie powinien więc i nie może wychodzić poza granice natury. Jego zadanie polega nie na wymyślaniu tego, co być nie może, lecz na odnajdywanie tego, co jest."


*

Podzielę się z Wami takim doświadczeniem, bardzo przyjemne dla mnie. Tam gdzie aktualnie mieszkam w prywatnym mieszkaniu w Toruniu by dostać się na niejako podwórko trzeba przejść przez furtkę lub wjechać wjazdem dla samochodów, które otwierają kierowcy z pilota lub pan strażnik.
Dziś wracałem do domu (tak - domu) o około 5, podpity na rowerze. Dojeżdżam do wjazdu i już chciałem schodzić z roweru by podejść do furtki by wyklikać kod, a tu nie-śpiący pan strażnik otworzył mi bramę. Piękne uczucie wjeżdżać na kozie do "(nie)swoich" włości. Jestem chyba jedynym mieszkańcem, który jeździ na rowerze. Już strażnicy mnie znają, high life.

Niedługo na blogu będą reklamy z google adsense - muszą tylko mnie przyjąć do programu, może będę miał w końcu jakąś kasę na życie z tego bloga. Mam nadzieje, że się nie pogniewacie, muszę wykorzystywać takie opcje - kapitał pomnażać.
Warto spróbować
czy nie?
A może ktoś chce się u mnie zareklamować?
O!


*

-10 na rowerze, a każdy chce trochę wolniejszego życia poczuć. Jedyne co można zrobić to wpakować rower do tramwaju. I tak własnie uczyniłem, jak ostatni wymoczek, pasożyt na gapę.
Społeczny pasożyt, zdolny do pracy (mięśni), ale czasem unikający.*


Dwa ujęcia z podwórka.

 *

*

Autoportrety na tle malarstwa ściennego najwyższych lotów.*


Ujęcie z balkonu nad ranem, b.ładny widok na Wisłę i drugą połówkę Torunia.
*

I jeszcze gdzieś byłem przejazdem, ale to takim szybkim przejazdem, więc przepraszam, że do nikogo się nie odezwałem, to było 5 minut, na zrobienie sobie fotki z rąsi i do domu. 1 komentarz:

  1. Badać zjawisko ruchu, bawić się pędem ciała w ruch wzbudzonego można na wiele sposobów. Rower jest o tyle fajny, że nie trzeba jeszcze za to płacić :)

    OdpowiedzUsuń