30.05.2012

Aleksandrów Kuj, Ciechocinek i okolice (2/3): pomocne dni


( na początek to odsyłam do koncepcji działania: http://pasozyt.blogspot.com/p/pomoc.html, pod tym adresem wszystko jest cały opis )


Chcesz pomocy? Chętnie pomogę!

Sztuka w swoich założeniach jest dobrem kulturalnym dla społeczeństwa. Jednak aktualnie często uważa się, iż sztuka nie dość, że jest niezrozumiała to po prostu w żaden bezpośredni sposób nie daje żadnego dobra.
Próbując zmierzyć się z tą chorą sytuacją chcę w końcu w jawny sposób pomóc możliwemu odbiorcy sztuki, czyli każdemu kto chce pomocy.

Gdzie? Aleksandrów Kujawski, Ciechocinek i okolice.
O której? W godzinach 9:00 - 17:00.
W tym czasie będę mieszkał w: FADO (Aleksandrów Kujawski), www.klubfado.pl

W ramach festiwalu FADOfest 2012 będę mieszkał w klubie Fado w Aleksandrowie Kujawskim. W dniach 28-31 czerwca w godzinach 9:00-17:00 będę mógł pomóc przy jakimkolwiek zajęciu (na miarę moich umiejętności) osobie, która się zgłosi do mnie. Pomoc obejmuje tereny Aleksandrowa Kujawskiego, Ciechocinka i okolic.
Mój czas jest ograniczony, więc będę prowadził harmonogram mojej pomocy. Kto pierwszy się zgłosi na dany dzień i czas - temu pomogę.


*
*

z cyklu "Aleksandrowskie pomniki"Próba We Are Not From Iceland, ale jeszcze próbują się tutaj Pchełki więc mam masę muzyki na żywo :)


*


Mam pomagać raperowi Mc Lama i jego ekipie z Aleksandrowa,  ale jeszcze nie przesłali mi swoich kawałków, więc na razie nic nie mogę pomóc.  


*

Sprzątanie Fado
*

Pomoc w zamiataniuWynoszenie śmieci

*

Promocja *


*

Pomaganie przy zbieraniu chrzanu na zaprawianie ogórków*

*


Pomoc w stolarni 
*Brak komentarzy:

Prześlij komentarz