19.05.2013

Czemu ostatnio nie aktualizowałem mojego bloga?Bo nie mam czasu. Dużo zastymulowałem działań wspólnotowych, ale końcowo przy tym wytwarza się masę spraw i problemów pobocznych, których w moich najśmielszych marzeniach się nie spodziewałem.
Na pewno się nie nudzę, czyli:

Galeria nad Wisłą:Ujęcie z jednego z pomieszczeń wystawy "Inaczej niż w raju", kurator: Piotr Lisowski, pierwszej wystawy po tym jak środowisko samokształceniowe zaczęło ogarniać Galerię nad Wisłą 
wystawa odbyła się na Majówce


inne trzy losowe zdjęcia z Majówki, na których akurat jestem*

a aby się Przebudzić jadę na wakacje do Elbląga, niebawem więcej o moim nowym "Domu"

"12 maja, w minioną niedzielę, miałem przyjemność pierwszy raz odwiedzić miasto artystycznych spotkań spod znaku geometrii. Główną przyczyną mojej wizyty było ustalenie szczegółów i znalezienie miejsca do mojego działania w ramach uczestnictwa w tegorocznym „Przebudzeniu” w Elblągu, do którego zaprosiła mnie Karina Dzieweczyńska, inicjatorka i kuratorka projektu. (...)"
http://www.przebudzenie.art.pl/blog/2013/05/po-pierwszej-wizycie-w-elblagu

Przebudzenie:
http://www.przebudzenie.art.pl/
https://www.facebook.com/pages/Przebudzenie/330872436953826


"(...) Poszukując miejsca pod mój dom, poznając fragmenty Elbląga, rozmawiałem również z napotykanymi ludźmi – zagadywałem dzieciaki, ich rodziców, czy też te osoby, które dziwnie przyglądały się „nowemu” na dzielnicy. (...)""(...) Karina ciągle robiła mi zdjęcia, a ja jej na tle terenów, które chciałem sfotografować :) (...)"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz