06.08.2013

HOME (Awekening, Elblag) day 34-35 /// DOM (Przebudzenie, Elbląg) dzień 34-35Gorąco.


Wymiana dętki.

Praca na 1 dzień stanęła, gdyż musieliśmy zaimpregnować podłogę od spodu (nie pytajcie się czym), a dlaczego w ogóle impregnujemy? Ponieważ po tygodniu budowy przyszło dwóch Panów i spytało się jak wygląda sytuacja od dołu... tak to idzie.


W końcu udało mi się wyciągnąć ludzi z Galerii EL do pomocy na miejscu.
Wpadł dziś nawet dyrektor - Jarosław Denisiuk,
a regularnie od dziś zaczną wpadać na budowę Andrzej Wasiak (kierownik techniczny EL) i Maciej Olewniczak (kurator SoundLabu).
Pięknie!


Dzięki Pani Asi wszyscy przy DOMU robią sobie kartoteki, w których będziemy zamieszczać czym się zajmujemy, co robimy, projekty, rysunki, a także kto co nagrzeszył ;) 
Ja też będę miał.


Odbijanie odcisków palców.


Pan Adam (twórca bloga o projekcie DOM: http://dwudnik.blogspot.com/)

Wszyscy sobie robią kartoteki, a ja biegam z komórką, laptopem i rozwaloną wiertarką,


którą naprawił Maciej.


Dostałem pochwałę od Prezydenta Elbląga za działania kulturalne w mieście!
Czytamy sobie na głos,
ale oczywiście nie za DOM tylko za prowadzenie warsztatów z dziećmi przy Jazzblągu :)


Zaraz robimy ściany


i staramy się sprzątać.


Obiad o 18 w Kalince.
Karina odbiera telefon od Mariusza, mojego brata.
Mam czas na jedzenie.Zarastam.

2 komentarze:

 1. kartoteki?
  mhm...
  ,,Stawiam na Tolka Banana,,
  ;)
  g.n

  OdpowiedzUsuń
 2. Serial dla młodzieży, podejmujący istotne problemy wychowawcze, charakterystyczne dla środowisk tzw. młodzieży trudnej. Bohaterowie filmu - czterej chłopcy i dziewczyna w wieku 12-14 lat - pozostają w stałym konflikcie z porządkiem społecznym; od chuligańskiego stylu życia dzieli ich tylko krok. Film wskazuje na potrzebę istnienia w życiu młodych ludzi ideałów, szlachetnych mitów i wzorców postępowania. Ucieleśnieniem marzeń bohaterów jest romantyczna postać Tolka Banana, jego tajemnicza osobowość działa na ich wyobraźnię. W filmie zostały przedstawione przygody młodzieżowej "szajki" zmieniającej swoje postępowanie pod wpływem Tolka Banana. Dzięki niemu bohaterowie uczą się przyjaźni i uczciwości, w myśl zasady "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego".
  zgłoś poprawkę

  Bohaterowie serialu „Stawiam na Tolka Banana” pozostają w ciągłym konflikcie z dorosłymi, którzy często traktują ich jak chuliganów. Wszystko zmienia się, gdy na horyzoncie pojawia się tajemniczy, poszukiwany przez milicję Tolek Banan.

  Dzięki niemu bohaterowie uczą się innego życia, przyjaźni, uczciwości, lojalności wobec grupy w myśl zasady „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”.
  --------------------
  g.n

  OdpowiedzUsuń