21.11.2013

DAM PRACĘ / Job offer: Wybór - Aneta i miasto / The choice - Aneta and city (CSW Kronika, Bytom - 2)The last talk and belowe amotivational list from Julia (only in polish):
/ Ostatnia rozmowa i poniżej list motywacyjny od Julii:

"Szanowni Państwo,
parazytyzm w dzisiejszych czasach nie jest łatwy – pasożyt jest ciągle likwidowany i unieszkodliwiany, więc z wielką radością, aplikuję na stanowisko pracy: artysta – pasożyt. O tym niezwykłym a jakże emocjonującym stanowisku, dowiedziałam się z tak zwanych „social media”- w tym wypadku był to portal facebook.com.
Aplikujące stworzenie, posiada szeroko rozwiniętą empatię - aż tak, że nie spożywa innych podobnych do siebie istot ( co sprawia, że jego życie jest jeszcze bardziej skomplikowane) - proces kreatywnego stwarzania jest więc wzmożony. Kreacja także wykorzystywana jest w licznych (czasem lepszych, czasem gorszych), artykułach związanych z kulturą. Pisuje też, co nieco do szuflady. I namiętnie ogląda i teoretyzuje na temat filmu. Nie obce są mu wyzwania, dotyczące komunikacji z nacjami z obcych krain – z wysp i w których mówi się językiem Luísa de Camõesa. Aplikant wyposażony jest także w pasożytniczego laptopa, komórkę i aparat które posiada, aby zadowolić swojego żywiciela. Pasożyt ten jest nadzwyczaj aktywny ruchowo i potrafi przemieszczać się w sposób zadziwiający błyskawiczny.
Pasożyt chciałby wciąż rozwijać się, więc z utęsknieniem czeka na rozpatrzenie aplikacji. I nie będzie pisał, jak to pasuje do żywiciela, bo wie że pasuje wyśmienicie.
Z poważaniem"
(Julia)
And I choose Aneta.
/ I wybrałem Anetę.


Checking details of cooperation with Aneta. There a ground for it and we can work while in the background we can calmly wrapping up a contract.
/ Szczegóły współpracy z Anetą. Jest płaszczyzna porozumienia, czyli ruszamy, a w tle spokojnie dogrywamy umowę.


*

and a little bit of Bytom city on trip with Radek, Barbora, Giuseppe and Aneta of course :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz