05.03.2014

Na szybko: DOM, który zbudowaliśmy w Elblągu stara się o przyDOMowy ogród = GŁOSOWAĆ!Fundacja Dlaczego Pomagam i DOM starają się o przyDOMowy ogród. Fundacja ma ładnie spisane ogłoszenie, więc podpasożytuje ;)
:

"Kochani !!!

już można głosować na projekt Fundacji Dlaczego Pomagam i Arka Pasożyta w ramach programu "Wolontariat Rodzinny". Link, pod którym odbywa się głosowanie: http://grywalizacja.wolontariatrodzinny.pl/projekty
Zasady głosowania: aby zagłosować, należy zalogować się przez Facebook lub konto Google bądź też zarejestrować się na stronie. Głosując na projekt, należy oddać nie mniej i nie więcej niż 3 głosy - głosowanie tylko na jeden projekt nie jest możliwe. Nie muszą Państwo oddawać 3 głosów na projekty w jednej kategorii - można oddać np. jeden głos na projekt w kat. "duży grant", a dwa na projekty w kat. "mały grant", itd.
Nasz projekt startuje w kategorii "Duży grant".
Głosować można raz na 24 godziny. Głosowanie trwa do 26 marca, do godziny 18.00.
Kochani !!! głosujcie i roześlijcie tę wiadomość do swoich znajomych. Liczymy na Was.
PS O projekcie w naszym filmiku - obejrzyjcie koniecznie (to tylko 2 minuty i GŁOSUJCIE !!!
pozdrawiam gorąco"

Gorąco pozdrawiam też i polecam:
http://grywalizacja.wolontariatrodzinny.pl/projekty

Krótki opis projektu:
DOM / Ogród Warzywny / OSIEDLE
Projekt zakłada stworzenie artystycznego OGRODU warzywno-zielnego przy "DOMu" - obiekcie mieszkalnym, wybudowanym na jednym z elbląskich osiedli przez mieszkańców i artystę Arka Pasożyta ze znalezionych i otrzymanych materiałów. Ogród zostanie zaprojektowany i prowadzony przez rodziny-wolontariuszy oraz okoliczną społeczność, w tym przede wszystkim dzieci i młodzież.

GŁOSOWAĆ! :)

Dla zachęty, bezpośredni link do Naszego promocyjnego filmiku (realizacja: Jola Prokopowicz i Kuba Qbi Strumiński, a muzyka: znany kompostexownik Jakuba Słomkowski; DOM bardzo bardzo dziękuje):
http://organizacje.wolontariatrodzinny.pl/data/35083a60cf2b036087524048d4a77c709d6296c9.mp4

fb DOMu: https://www.facebook.com/dompasozyta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz