13.09.2014

Dirt / Brud (Bydgoszcz, PL) - preview / zapowiedźFrom last few days I spoke about the dirtiest places with homeless from Bydgoszcz (the polish town with above 350 thousand inhabitants). When they want some money I offer them a trade: purchase somthing they think it's the dirtiest object they have, of course for their various reasons. Mostly I wanted to date with them on the next day for giving them a time to think, both the place and the object for sale. 

All that is under invitation from BWA Bydgoszcz to participate in the Polish-Icelandic event called "Wash" (more about the event here: http://www.galeriabwa.bydgoszcz.pl/info-ver.php?id=1088&idm=5&lit=) . 


Summary of my reasearch: 
September 14 (Sunday) at 16 in the building of BWA Bydgoszcz

/

Przez ostatnie kilka dni rozmawiałem (i w sumie nadal rozmawiam) z bydgoskimi bezdomnymi o najbrudniejszym miejscu w Bydgoszczy. Gdy chcą ode mnie pieniądze to oferuje im handel: odkupię od nich jakąś rzecz, którą oni uważają z różnych względów za najbrudniejszą, którą mają. Niekoniecznie przy sobie, najchętniej umawiam się z nimi na następny dzień, by mieli czas na przemyślenie, zarówno miejsca jak i przedmiotu na sprzedaż.
Wszystko w ramach zaproszenia od BWA Bydgoszcz do udziału w polsko-islandzkim wydarzeniu o nazwie „Pranie”(więcej o wydarzeniu tutaj: http://www.galeriabwa.bydgoszcz.pl/info-ver.php?id=1088&idm=5&lit= ).

Podsumowanie mojego pobytu / badania:
14 września (niedziela) o godzinie 16 w budynku BWA Bydgoszcz
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz